Regulamin Salon Urody Karina

W związku z potrzebą zapewnienia Państwu optymalnych cen i najwyższej jakości obsługi wprowadziliśmy do naszego gabinetu system zadatkowy, który stanowi potwierdzenie rezerwacji. Z powodu dużego obłożenia wprowadzenie tego systemu jest konieczne, ponieważ nie stawianie się na umówione wizyty powoduje blokowanie wizyt osobom, którym faktycznie zależy na naszych zabiegach.

1. Każdy klient przy umawianiu wizyty jest zobowiązany wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 30 zł osobiście w salonie na rezerwację terminu wykonania usługi.

2. Kwota zadatku jest odliczana od ceny całej usługi. W przypadku nie pojawienia się klienta na wizycie lub odwołania (wyjątek stanowią wypadki losowe patrz. pogrzeb, wypadek, itp.) zadatek przepada w całości. W przypadku odwołania wizyty z winy gabinetu zadatek zostaje zwrócony, bądź przechodzi na kolejną wizytę – ustalany jest najszybszy możliwy termin.

3. Prosimy o punktualne przybycie na umówiony zabieg. O ewentualnym spóźnieniu lub nieobecności prosimy informować. W przypadku spóźnienia się powyżej 15 min. osoba wykonująca zabieg może odmówić jego wykonania lub skrócić zabieg.

4. O ewentualnych zdobieniach, złamanym paznokciu lub chęci skorzystania z usługi dodatkowej np. henny brwi prosimy informować podczas umawiania się na wizytę, dzięki temu bedę mogła poświęcić odpowiednią ilość czasu, aby spełnić wszelkie życzenia Klientek co do zdobień.

5. Klientki i Klienci przed rozpoczęciem zabiegu powinni zdjąć biżuterię. Klient przed rozpoczęciem zabiegu mają obowiązek powiadomienia pracownika o wszelkich dolegliwościach mogących stanowić przeciwwskazanie do przeprowadzenia zabiegu kosmetycznego. W przypadku zatajenia wspomnianych informacji pracownicy Salonu są zwolnieni z odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje. Klientki i Klienci zobowiązani są także do poinformowania pracownika Salonu o ewentualnym pogorszeniu swojego samopoczucia w trakcie wykonywania zabiegów.

6. Nasze promocje i rabaty nie łączą się.

7. Jeżeli osoba dysponująca bonem podarunkowym, kuponem rabatowym nie przyjdzie na umówioną godzinę i nie powiadomi o swojej nieobecności 48h przed planowanym zabiegiem traktuje to jako usługę zrealizowaną. Bon jest dla konkretnej osoby na określoną kwotę lub usługę. Bon pełni formę upominkową i nie jest wymienny na kwotę. W przypadku utraty lub zniszczenia bonu gabinet nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje w żadnen sposób zaistniałej sytuacji. Na każdym bonie, jest podany termin jego ważności.

8. Za pozostawione przedmioty nie ponosimy odpowiedzialności.

9. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z oferty gabinetu wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Nie ponosimy odpowiedzialności za dzieci. Rodzic bierze odpowedzialność finansową za uszkodzenia w gabinecie powstałe przez dzieci.

10. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie.

11. Zapisy na wizyty przyjmujemy telefonicznie, Fb lub osobiście w godzinach pracy gabinetu poniedziałek – piątek 9-19 sobota 9-14.

Skorzystanie z oferty gabinetu oznacza akceptację regulaminu bez konieczności jego podpisania.

Salon Urody “Karina”