MAKIJAŻ

Wykonywanie makijażu jest moją pasją i hobby. Cały czas doszkalam swoje umiejętności. Każdą klientkę traktuję indywidualnie, słuchając i dopasowując makijaż do osobistego gustu i upodobań. Zależy mi by każda z Pań czuła się dobrze w swoim makijażu i wyglądała wspaniale. Podkreślam naturalne piękno i niepowtarzalne cechy klientki. Pracuję na profesjonalnych i oryginalnych kosmetykach tj. Kryolan, Mac, Mary Kay. Dzięki nim makijaż wygląda perfekcyjnie i jest niewiarygodnie trwały.

Makijaż dzienny
Makijaż dzienny - to makijaż „bez makijażu”, podkreślający urodę i naturalne rysy twarzy. Jest delikatny, koryguje niedoskonałości.

Makijaż wieczorowy
Makijaż wieczorowy - zdecydowany, dopasowany do urody i rodzaju wieczorowego wyjścia. Świetnie się prezentuje w sztucznym oświetleniu oraz świetle świec. Odważna kolorystyka, nowoczesne techniki makijażu, mocne akcenty.

Makijaż okolicznościowy
Makijaż okolicznościowy, studniówkowy, sylwestrowy - dopasowany do okazji, do wieku, do kolorystyki ubrania, także zdobienia.

Makijaż ślubny i próbny
Makijaż ślubny i próbny - piękny, trwały i dopracowany. Dostosowany do osobowości i upodobań Panny Młodej, typu kolorystycznego, rodzaju cery, stylu sukni i dodatków oraz zgrany ze stylizacją Pana Młodego.

Makijaż biznesowy
Makijaż biznesowy - podkreśla osobowość i rodzaj wykonywanego zawodu, idealny na konferencje, prezentacje i inne wystąpienia na forum publicznym. Bardzo trwały, maskujący stres, dodaje pewność siebie i opanowani

Makijaż do sesji zdjęciowych
Makijaż do sesji zdjęciowych – ustalany indywidualnie

Lekcja makijażu
Lekcja makijażu – dla osób, które nie miały, bądź mają niewielki kontakt i doświadczenie w wykonywaniu makijażu. Omówienie podstawowych produktów, akcesoriów, technik wykonywania oraz dobór kolorystyki. Możliwość pomocy w zakupie zestawu kosmetyków.

Makijaże dziecięce
Makijaże dziecięce – malowanie buziek, kinderbale - malowanie buziek dziecięcych to świetna zabawa dla maluchów. Używane są tylko bezpieczne farb i kedki do malowania twarzy i ciała. Dziecięce makijaże to świetny pomysł na bal przebierańców, urodziny kolegi, czy hallowenowe kinder party.