Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

Przedłużanie rzęs da nam w efekcie długie, gęste i piękne rzęsy.

Odporne są na pot, wodę i łzy, prezentują się świetnie w każdych warunkach. Przedłużone rzęsy będą wypadać zgodnie z biologicznym rytmem, czyli utrzymują się średnio ok. 6 tyg. Jednak należy pamiętać, że jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy. Z tego powodu uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie.

Aplikacja rzęs wykonywana jest w pozycji leżącej i trwa średnio od 1,5 - 3 godzin w zależności od ilości posiadanych własnych rzęs. Jednak czas uzależniony jest od gęstości naszych naturalnych rzęs i będzie trwał znacznie krócej u Pani z rzęsami rzadkimi. Przed zabiegiem dobrze jest wykonać 1-2 dni wcześniej czarną hennę, w celu zniwelowania różnicy koloru naturalnych rzęs od przedłużonych. Dodatkowo mamy ciemne tez dolne rzęsy i nie musimy już ich malować, dzięki czemu oszczędzamy cenne minuty o poranku.

Przed zabiegiem nie należy używać tuszu ani podkręcać rzęs (trwała na rzęsy), należy wyjąć soczewki kontaktowe, a twarz dokładnie umyć i odtłuścić. Zabieg przedłużania rzęs jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych, a nawet może ulec poprawie, wynika to z faktu , że nosząc rzęsy, nie trzeba stosować tuszu do rzęs, który niekorzystnie wpływa na młode dopiero co rosnące rzęsy. Rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy.

Rzęsy można usunąć w każdej chwili przy użyciu bezpiecznego preparatu podczas wizyty w salonie.

Po nałożeniu sztucznych rzęs należy unikać pocierania oka, używania tłustych produktów, które mogą osłabić klej.

Po zabiegu można chodzić na basen, saunę, życie z przedłużonymi rzęsami nie narzuca dużych ograniczeń, w zasadzie oprócz wspomnianego unikania tłustych produktów (kremów) w okolicy oka.

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 wyraźnie ułatwia kobietom życie, które cenią swój czas, a chcą mieć codziennie piękne, podkreślone oczy.